Acı Çehre Tohumu

Sipariş ve Destek
Sizi Arayalım
acı çehre tohumu banner
acı çehre tohumu fiyatları acı çehre çayı fiyatları
Acı Çehre Tohumu - Acı Çehre Çayı - Acı Çehre Çayı Kullanım Şekli

Acı Çehre Çayı Nasıl Kullanılır?

Günümüzde piyasada birçok zayıflama ürünü bulunmaktadır. Genel olarak 10-15 kilo arasında kullanıcıları zayıflatacağı belirtilen bu ürünler, insan vücudu için de yararlı sonuçlar gösterebilmektedir. Bu anlamda bakıldığında tamamen doğal olarak üretilen acı çehre çayının ayda 5-8 kilo arasında kilo vermenizi sağlayacak şekilde üretilmektedir. İnsan bünyesi için de 1 ayda bu kiloyu vermek, sağlıklı bir zayıflama şekli olarak açıklanmaktadır.

Acı çehre çayı nasıl kullanılır? Kullanıldığı ilk andan beri hızlı bir şekilde kilo kaybı yaşatacağı belirtilen bu çay, kullanım olarak da pratik bir şekilde hazırlanmaktadır. Demlik ve poşetler halinde tarafınıza ulaştırılan bu çay ayrıca içeriğinde bulunan kekik ve yeşil çay karışımı sayesinde de tat konusunda herhangi bir şekilde rahatsız olmamanızı sağlayacaktır. Zayıflamaya yardımcı olmasının yanında, kabızlık sorununu da iyi geldiği belirtilen bu çay, bağırsakları düzenleyici, hücreleri yenileyici ve cildi sıkılaştırıcı özelliği ile de bilinmektedir. Zayıflama esnasında cilt sarkmalarını da engellediği belirtilmektedir. Sabah ve akşam olmak üzere tok karnına 1 fincan kaynamış suya sadece 1 demlik poşet ilave ediyorsunuz ve en fazla 5 dakika bekledikten sonra çayı tüketiyorsunuz. 1 kutu çay, yaklaşık olarak 12 gün kullanıma yetecek şekilde üretilmektedir. Bunun yanında 1 kutu acı çehre çayında, 25 adet demlik poşet yer almaktadır.

Acı çehre çayının içeriğinde bulunan yeşil çayın, kandaki yağ oranını azalttığı ve buna bağlı olarak da kolesterolü dengelediği söylenmektedir. Ayrıca bu karışımla beraber kullanacağınız kekik ’inde tansiyon dengeleyici olduğu ve zayıflamanıza yardımcı olacağı doktorlar tarafından onaylanmıştır. Acı çehre çayı bitki kökenli olmakla beraber, %100 doğal olarak üretilmektedir. Zayıflatıcı çay konusunda tercih edebileceğiniz acı çehre çayı ayrıca düzenli bir şekilde kullanılmalıdır. Yemek tüketiminden 20-30 dakika sonra alınması da önemlidir. Gün içerisinde buna ek olarak yürüyüş yapmanız da sağlığınız açısından tavsiye edilmektedir. Haftalık kullanımdan sonra kilo kontrolü yapmalı ve ürünün ne şekilde etkisinin olup olmadığı da kontrol edilmelidir. Acı çehre çayının kullanımı bu şekilde yapılmakta olup, zayıflamak isteyen kişilere tavsiye edilmektedir.


Sen de Yorumla!

Current day month ye@r *

biz arayalim iletisim teslimat