Acı Çehre Tohumu

Sipariş ve Destek
Sizi Arayalım
acı çehre tohumu banner
acı çehre tohumu fiyatları acı çehre çayı fiyatları
Acı Çehre Tohumu - Acı Çehre Çayı - Acı Çehre Çayı Zayıflatır mı?

Acı Çehre Çayı Zayıflatır mı?

Acı çehre çayı, ılık bir su içerisinde sallama çay diye bilinen yöntemle tüketilmektedir. Birçok sağlık kuruluşu tarafından da satılan acı çehre, birçok tohumun karışımından oluşmaktadır.
Acı Çehre Çayı Zayıflatır mı? Acı çehre, hızlı kilo vermeyi sağlayan bir bitki tohumu olup, düzenli olarak kullanıldığında 1 ay içerisinde yaklaşık olarak 8-10 kilo kaybı yaşattığı belirtilmektedir. Alternatif tıp yöntemleri arasında kullanılan bu çay sadece kilo vermenize yardımcı olmamakla beraber, bağırsaklarınızın hızlı çalışmasını da sağlamaktadır.

Bağırsakların düzenli çalışması ve sık olarak lavaboya çıkılması da bir anlamda kilo kaybı sayılabilmektedir. Bünyesinde 75 adet farklı bitki tohumu bulunan bu Çay’ın zayıflama konusunda etkisinin büyük olduğu belirtilmektedir. İdrar sökmek, şişkinliği gidermek ve gaz oluşumunun azalmasını da sağlayan bu bitkinin kesinlikle tüketilmesi gerektiğini uzmanlar belirtmektedir. Bunun yanında acı çehre ile ilgili bir takım belirsizlikler de söz konusudur. Verilen kiloların genellikle yağ olarak değil, su şeklinde verilmesinden dolayı kilo vermenin kalıcı olmadığı ve vücutta su kaybı nedeniyle vücut fonksiyonlarının da zarar görebileceği belirtilmektedir. Yemeklerden önce ılık bir su ile tüketildiğinde tokluk hissi yaratan bu çay, yemek tüketimi esnasında fazla gıda tüketimini de önlemektedir. Bu durumda tüketilen besinlerin vitamin ve mineral emiliminde sıkıntı yaşanmadığı ve yağ emilimini engellediği için kilo almayı önlediği düşünülüyor. Buna bağlı olarak acı çehre çayının içildikten sonra sıvı şeklinde tuvalete çıkılmasından dolayı, kullanıldığı zaman sonrasında bolca su tüketimi de yapılmalıdır. Vücutta yaşanan sıvı kaybı, kişileri halsiz bir duruma getireceğinden dolayı su tüketimi tavsiye edilmektedir.

Düzenli bir şekilde kullanıldığından, dengeli beslenme ve çeşitli spor aktiviteleri ile desteklenerek, bu zayıflama ürününün haftalık kilo vermenizde de yardımcı olabileceği söylenmektedir. Kişiler üzerinde yol açtığı etkilerle ilgili olarak henüz bir bilimsel araştırma yapılmadığından bazı uzmanlarca sakıncalı, bazılarınca da tavsiye edilerek sunulmaktadır. Zayıflatıcı ürün kategorisinde acı çehre çayı kullanımının oldukça fazla olması ve tavsiye edilmesi, zayıflatıcı özelliğinin olduğunu düşündürebilir. Yine de yapacağınız araştırmalardan sonra düzenli bir şekilde kullanmanız tavsiye edilmektedir.


Sen de Yorumla!

Current day month ye@r *

biz arayalim iletisim teslimat