Acı Çehre Tohumu

Sipariş ve Destek
Sizi Arayalım
acı çehre tohumu banner
acı çehre tohumu fiyatları acı çehre çayı fiyatları
Acı Çehre Tohumu - Acı Çehre - Acı Çehre Kullanımı

Acı Çehre Nasıl Kullanılır?

Alternatif tıp, dünya üzerinde bulunan hemen hastalığın yardımcı şifa bitkisini bularak, bilime ve insanlığa önemli katkılar sunmuştur. Fakat şunun altını çizmekte de fayda bulunuyor, bu tarz doğal bitkiler hangi hastalık olursa olsun, yardımcı destek ürünlerdir. Asla bunları tek başlarına tedavi veya çözüm olarak görmemelisiniz. Özellikle kilo sorunu olan insanlar, sadece bu bitki ve çaylardan tüketerek zayıflayabileceklerine inanıyorlar ki çok yanlış bir düşüncedir. Diyet ve egzersiz olmadan, hiçbir mucize bitki sizi zayıflatamaz. Lakin diyet ve egzersizinize ek olarak hayatınıza alacağınız bir bitkisel çözüm kısa sürede kilo vermenize olanak sağlayacaktır. Son yıllarda çok popüler olan Acı çehre bitkisi tohumu da bu tarz doğal bitkilere çok güzel bir örnektir.

aci-cehre-tohumu-nasil-kullanilirAcı çehre kullanımı diğer bitkisel ürünlerden biraz farklıdır. Genelde bitkisel zayıflama ürünleri çay veya hap şeklinde tüketilir. Oysa bu bitkisi her ikisinden de farklı olarak çiğnenerek tüketilmektedir. Günde 3 defa ve öğünlerinizden hemen sonra ılık su ile birlikte tüketmenizi tavsiye ediyoruz. Tam olarak sabah, öğlen ve akşam yemeğinizden hemen sonra, 1 adet ağzınıza atın ve çiğnemeye başlayın, iyice erittikten sonra da ılık su ile bu karışımı yutunuz. Tadı gayet güzeldir onun için çiğneyip, yutmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Yemeklerden kullanılmasında ki en önemli neden de midenin yağ emiliminin önüne geçerek, yediklerinizin vücutta kalmasına mani olur. Böylece yedikleriniz kiloya dönüşmeden vücuttan atılmış olur.

Bu bitkinin nasıl bir şey olduğunu merak etmiş olabilirsiniz. Acı çehre nedir? Bu bitkiyi alıp evinizin bahçesinde yetiştiremezsiniz. Çünkü doğada kendiliğinden biten, yabani bir bitkidir. Doğu Karadeniz bölgemizin yüksek kesimlerinde olan bu bitki, senede birkaç kere meyve verme özelliğine sahiptir. Yaz aylarında birkaç defa meyvesi toplanabilir. Acı çehrenin faydaları saymakla bitmez. Kolestörolü çözer, böbreğin düzenli olarak çalışmasını sağlar, sindirim problemlerini çözer ve sindirim sistemini temizler, cildin sıkılaşmasını sağlar, hücrelerin yenilenmesini sağlar. Uzun lafın kısası Alternatif Tip’in insanlığa tanıttığı mucizevi bitkilerden bir tanesidir ama asla diyet ve egzersiz olmadan sadece bu bitkiden medet umarak zayıflama hayaline kapılmayın. Bu bitki diyet ve egzersize ek olarak size katkı sağlayacaktır.


Sen de Yorumla!

Current day month ye@r *

biz arayalim iletisim teslimat