Acı Çehre Tohumu

Sipariş ve Destek
Sizi Arayalım
acı çehre tohumu banner
acı çehre tohumu fiyatları acı çehre çayı fiyatları
Acı Çehre Tohumu - Acı Çehre - Acı Çehre Nedir?

Acı Çehre Nedir?

Bahar ayları, doğanında, insanlarında uyanışa geçtiği aylardır. Bu aylar yaza hazırlanan, yeni bir örtüye bürünen tabiatın yanında, insanlarında canlandığı ve yaz hazırlıklarına başladıkları zaman dilimleridir. Özellikle bayanlar bu aylarda, doğa gibi tabiatını değiştirmek ve yenilenmek ister. Kışın alınan fazla kilolar bu aylarda verilip, yaza fit bir vücutla girme arzusu her bayanda olan bir şeydir. Bayanların bu arzusu, dünyada çok güzel bir şeye neden olmuştur. Biz bu arzu sayesinde bitkileri tanıdık ve bitkilerin faydalarını öğrenmiş olduk. Tabiat da yer alan birçok bitki, insanlar için faydalıdır ve zayıflatıcı özelliğe sahiptir. Detoks etkisi yaratan bitkilerden bir tanesi olan Acı Çehre son yıllarda bayanların favori bitkilerinin başında gelmektedir.

aci-cehre-otu-nedirAcı Çehre nedir? Doğa da kendi ağacının dallarında tomurcuklar halinde bulunan ve meyvesinden faydalanılarak çayı yapılan şifalı bitkiye verilen isimdir. Bu bitkinin çayını düzenli olarak kullanmanız durumunda sizi zayıflattığını ve kabızlık probleminizi çözdüğünü görebilirsiniz. Vahşi doğada yabanı olarak yetişen bu meyve, tembelleşen metabolizmaların bir numaralı dostudur. İnsanların kilo almalarının en önemli nedenlerinden biri olan sindirim probleminizi çözerek, metabolizmanızın hızlanmasına katkıda bulunur. Sindirimi sadece bağırsaklar olarak algılamayın. Sindirim ağız yoluyla başlar ve yiyecekler bağırsaklardan dışarı atılana kadar devam eder. Tüm bu metabolizmanın tembel olması da size kilo olarak dönüş yapar. Fakat acı çehre, bu tarz sorunları olan insanlar için önemli bir yardımcı destektir. Çayın kısa süreli bile düzenli kullanımında, metabolizmanızın hızlandığını göreceksiniz.

Acı Çehre Etkisi aslında saymakla bitmez. Bu bitki sadece sindirim sisteminizi düzenleyerek zayıflamanızı sağlamaz, buna ek olarak; hücrelerinizin yenilenmesini ve yumuşayan cildinizin sıkılaşmasını sağlar, Kolestrolünüzü normal seviyelere çeker, idrar söktürerek böbreğinizin düzenli olarak çalışmasına imkan sağlar, su tutulumunun önüne geçer ve ödemi atar, gaz problemini çözerek vücutta şişkinlik oluşmasının önüne geçer. Gördüğünüz gibi bitki insan vücudu üzerinde tam bir detoks etkisi yaratmaktadır. Ayrıca deriyi sıkılaştırma özelliği ile de diyetlerle ve egzersizle yumuşayan, hatta sarkma yapan insan derisinin toparlanmasına ve daha sıkı bir görüntü almasına katkıda bulunur.


Sen de Yorumla!

Current day month ye@r *

biz arayalim iletisim teslimat