Acı Çehre Tohumu

Sipariş ve Destek
Sizi Arayalım
acı çehre tohumu banner
acı çehre tohumu fiyatları acı çehre çayı fiyatları
Acı Çehre Tohumu - Acı Çehre - Acı Çehre Tohumu Etkisi

Acı Çehre Etkisi

Fazla kilolarınız artık canınızı mı sıkıyor? Üstüne üstlük yaz yaklaşıyor ve deniz mevsimi başlayacak. Deniz sezonunun yaklaşması kilo problemi olan her insanı huzursuz eder. Çünkü yaz sıcaklarında denize gidip serinlemek herkesin hakkıdır, fakat fazla kilolarla sahillerde boy göstermek, ne kadınların, nede erkeklerin arzu ettiği bir durum değildir. O zaman hiç zaman kaybetmeden önlem alma zamanı gelmiş demektir. İlk olarak diyet ve egzersizi bir an önce hayatınıza almalısınız. Tabi ki uzman kişiler eşliğinde ve bilinçli bir şekilde bunları yapmalısınız. Bu sorunu çözmek için alternatif tipın size sunduğu doğal bitkilerden de faydalanmanızı tavsiye ederiz. Bu bitkilerin en etkili olanlarında acı çere son yılarda, kilo sorunu olan insanların en çok tükettiği doğal bitkidir.

aci-cehre-etkisiAcı çehre etkisi olarak neleri sıralayabiliriz? Bu bitkinin en önemli etkisi, tabi ki insanları zayıflatmasıdır. Kilo almamızın en önemli nedenlerinin başında, tembel metabolizmalar gelir. Çalışmayan sindirim sistemlerimiz yediklerimizin bedenimize kilo olarak dönmesine yol açar. Oysa, bu bitki günlük düzenli kullanımında metabolizmanızı hızlandırıyor ve sindirim sisteminizi düzene sokuyor. Özellikle kabızlık boyutunda sindirim problemi yaşayan kişilere bu bitkiyi mutlaka tavsiye ediyoruz. Çünkü kabızlık problemini kısa sürede çözebilmektedir. Bunların yanı sıra; idrar söktürerek böbreklerinizin düzenli çalışmasını sağlıyor, cilt derinizi sıkılaştırarak sarkmaların önüne geçmektedir, koleströlü düzenler, hücre yeniler, bağırsak sisteminizi düzenlemekle kalmaz aynı zaman da bağırsağı temizler. Bitkinin faydaları saymakla bitmemektedir. İnsan bedenini sil baştan yenileyen ve detoks etkisi yaratan birçok özelliğe sahiptir.

Acı Çehre Kullanımı nasıl olmalıdır? Bu bitkiyi size öğünlerinizden sonra almanızı tavsiye ediyoruz. Sabah, öğlen ve akşam yemeklerinden sonra ılık su içine katarak tüketilir. Yemeklerden sonra alınması daha etkili olacaktır. Ilık su ile aldığınız acı çehreyi çiğneyerek yutmanız gerekmektedir. Yemekten sonra alınan acı çehre, midenin yağ eliminin önüne geçecektir. Tokluk hisside verdiği için bir daha ki öğünde isteseniz bile çok fazla yemek yiyemezsiniz. Bir kutusunun içinde 75 adet bulunmaktadır. Her kullanımda bir tanesini kullanarak tüketmelisiniz. Diyet ve egzersizle aynı anda uygulanması durumunda başarısı çok daha fazla olacaktır.


Sen de Yorumla!

Current day month ye@r *

biz arayalim iletisim teslimat