Acı Çehre Tohumu

Sipariş ve Destek
Sizi Arayalım
acı çehre tohumu banner
acı çehre tohumu fiyatları acı çehre çayı fiyatları
Acı Çehre Tohumu - Acı Çehre - Acı Çehre Tohumu Yorumları

Acı Çehre Kullanıcı Yorumları

İnternetin hayatımızda hızla gelişmesi ve yaygınlaşması, insanların birçok konuda daha bilinçli olmasına katkı sağlamıştır. Alternatif Tıp adı verilen, bitkilerin inceleyen dalın uzmanlarının verilerini en iyi internet sayesinde öğrenme imkanımız bulunmaktadır. Hatta insanlar bu konuda kendilerini o kadar çok geliştirdiler ki, her insan kendi bedeninin lokman hekimliğini yapacak kadar bilgi ve tecrübeye sahip oldu. Tabi bu konuda edinilen bilgilerin içinde belki yanlış olanlarda vardır. Fakat genel olarak uzmanların ortak kanıyla önerdiği bitkilerden sizlerde hayatınızda rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Bu bitkilerden bir tanesi olan Acı Çehre son yıllarda kilo problemi olan insanların en çok kullandığını Alternatif Tıp ürünüdür. Bu ürün hakkında kullanıcıları neler yazmış, şimdi onlara paylaşalım.

mucize-zayiflama-aci-cehre-tohumu

Acı çehre yorumları, internet üzerinden en çok tıklanan ve yorum yazılan başlıkların başında gelmektedir. Bunda hiç şüphesiz ki ürünün başarısının etkisi oldukça büyüktür. Yazılan yorumlarda ki ortak kanı, sindirim sistemini çok güzel düzenlediği yönündedir. Biliyorsunuz ki diyet yapan insanların, metabolizması yavaşladığı için sindirim sorunları yaşarlar. Bu sorunları çözmek için bu bitkiden faydalandığınız zaman, bitki aynı zamanda midede yağ emiliminin de önüne geçerek kilo almanıza mani oluyor ve yağları vücuttan atmanız için lokomotif vazifesi üstleniyor. Özellikle metabolizmanız tembelse ve kilo vermekte zorluk çekiyorsanız, bu bitkiyi diyet ve egzersizinize takviye olarak hayatınıza almanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Acı çehre kullanımı ilk günlerde biraz kafanızı karıştırabilir ama kısa sürede alışabileceğiniz bir kullanıma sahiptir. Diğer bitkisel ürünler gibi bu yemeklerden önce alınmaz. Acı çehreyi yemeklerden hemen sonra almanız gerekmektedir. Bizim size bu bitkisel besin takviyesini alırken ki tavsiyemiz, önce Acı çehreyi ağzınıza alın ve çiğnemeye başlayın. Sonra da ılık bir bardak su ile birlikte yutun. Bunu günde 3 defa her yemekten sonra yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bu bitki tek başına hiç kimseyi zayıflatamaz. Üründen başarı elde etmek istiyorsanız diyet ve egzersizle birlikte kullanmalısınız. Ayrıca bu bitkiyi tüketmeye başladığınız andan itibaren günlük en az 3 litre su içmeyi de ihmal etmeyiniz.

6 Kişi Yorum Yaptı “Acı Çehre Tohumu Yorumları

 1. nilgün yağız 22 Kasım 2017

  ben bunun cayını 3 kutu olarak kullandım yani yaklaşık 2 ay gitti 7 kilo verebildim fazlalık bi o kadar daha kilom var acaba daha etkisini görür müyüm


  • admin 22 Kasım 2017

   Bu ürün elbette vücutta hızlı bağışıklık kazandıracak bir ürün değildir tamamen bitkisel olduğu için diğer kullanımlarda da kilo fazlalığına yardımcı olacaktır.


 2. nevza karagün 15 Ekim 2017

  3 kutu acı çehre çayı kullandım 7 kg verdim hiç bir yan etkisini görmedim mükemmel bişey


 3. seda 5 Kasım 2016

  ürünü aldım kullandım.fiyatına göre gayet iyi bi ürün..1 ayda 3 kilo verdim.


 4. şeyma 30 Nisan 2016

  merhaba kolay gelsin ürünle ilgili araştırma yaptım bi kaç kişiye sordum ben çocuk emziriyorum her hangi birşey olurmu dedim biri olur dedi diyeri olmaz dedi arkadaşım önerdi cevapınızı bekliyor olucam.


  • admin 14 Mayıs 2016

   Yani sıkıntı yaşamanız bir ihtimaldir. Her ne kadar tohumda olsa, siz bebeğinizi emzirirken yine de kullanmayınız. Biraz sabırlı olunuz ve emzirme dönemi bitince kullanabilirsiniz.Sen de Yorumla!

Current day month ye@r *

biz arayalim iletisim teslimat