Acı Çehre Tohumu

Sipariş ve Destek
Sizi Arayalım
acı çehre tohumu banner
acı çehre tohumu fiyatları acı çehre çayı fiyatları
Acı Çehre Tohumu - Acı Çehre - Acı Çehre Yan Etkileri

Acı Çehre Yan Etkileri

Bitkisel ürünler günümüzde en çok tercih edilen yan tedavi seçenekleridir. Tabi ki bu ürünleri bir hastalığın tedavisi için tek başlarına kullanamazsınız. Önce bir sağlık kuruluşuna gitmelisiniz ve onların gözetimi altında tedavinize başlamalısınız. Bunu yaparken de tedavinize destek amaçlı olarak, bitkisel ürünlerden destek alabilirsiniz. Daha çok bayanların başvurduğu alternatif tıp ürünleri, zayıflamaya yönelik bitkisel ürünlerdir. Bu ürünlerden bir tanesi olan Acı Çehre, Alternatif Tıp’ın bayanlara sunduğu en güzel yardımcı ürünlerden bir tanesidir. Doğu Karadeniz dağlarında yetişen ve kendiliğinden biten, yabani bir ağaçtır. Doğada yabani olarak biten ağaçların meyveleri her zaman için normalinden daha kıymetlidir. Bu bitkisel ürünün yan etkileri hakkında size bilgi vermek istiyoruz.

orjinal-aci-cehreAcı Çehre yan etkileri olarak, bilindik çok önemli bir etkisi bulunmamaktadır. Sadece doz aşımı durumunda, sindirim sistemini hızlı çalıştıran bir bitki olmasından dolayı, bağırsaklarınızın çok fazla çalışmasına yol açabilir. Bunun dışında önerilen dozun dışına çıkılmadıktan sonra korkulacak hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu bitki diğer bitkisel ürünlerden farklı olarak, çay ya da hap gibi yutulmaz. 1 Bardak ılık suyum yanında ağzınıza alıp iyice çiğnedikten sonra, su ile birlikte yutularak kullanılır. Tavsiye edilen doz sabah, öğlen ve akşam olmak üzere günde 3 defa içilmesidir. Yemeklerden yarım saat sonra, tok karnına içilmesi ilacın etkisini çok daha fazla arttırmaktadır.

Acı çehre yorumları, internette en çok yazı yazılan başlıklardan bir tanesidir. Bir bitkinin hakkında bu kadar çok yorum yazılmasının nedeni sizce ne olabilir? Tabi ki en önemli nedeni bitkinin kapsamlı etkisidir. Kısa sürede sindirimi düzenlemesi ve hızlandırması, kilonun en önemli nedenlerinden biri olan kabızlık problemini kökten çözmektedir. Ayrıca bu besin takviyesi kullanılırken, yediğinizin besinlerin yağa dönüşmesi ve mide tarafından emilmesine de müsaade etmiyor. Bu sayede yedikleriniz, size kilo olarak dönüş yapmıyor. Bu üründen alarak diyet ve egzersizinize takviye bir destekle yola devam etmiyorsanız, sitemiz üzerinden canlı destek hattımıza bağlanabilirsiniz. Buradan müşteri temsilcimizle görüşüp, hem bitki hakkında merak ettiklerinizi sorar öğrenirsiniz, hem de ürün siparişi verebilirsiniz.


Sen de Yorumla!

Current day month ye@r *

biz arayalim iletisim teslimat